Nasze rejsy szkoleniowe dla NGO na Mazurach! Dla NGO megarabat!


Do wyboru - planowanie i zarządzanie strategiczne, komunikacja w NGO, tworzenie misji i wizji instytucji

Wakacyjna przygoda połączona ze szkoleniem

Dwudniowy rejs po jeziorach mazurskich. Szkolenie odbywa się w całości na jachcie.

To unikalna oferta pozwalająca połączyć intensywne szkolenie z wypoczynkiem na mazurskich, pięknych jeziorach. W ramach rejsu możemy zrealizować szkolenie efektywnej komunikacji w NGO, warsztat pisania misji i wizji, lub szkolenie dotyczące elementów planowania i zarządzania strategicznego w Waszej NGO.


Szkolenie ma charakter warsztatu in-company i jest tworzone ("szyte na miarę") dla określonej instytucji.


Szkolenie odbywa się w całości na jachcie i obejmuje dwa dni zajęć. W międzyczasie odwiedzimy jeziora Kisajno i Dargin. Wieczorem zacumujemy do portu w Sztynorcie. Tam zjemy pyszną mazurską rybę i spędzimy noc na jachcie w kojach. Świetna przygoda gwarantowana!


Rejsy odbywają się na komfortowych jachtach Tes 32 (długość - 9,69 m, szerokość - 2,98 m, duże wnętrze - 8 koi, przestronna kabina - możliwość prowadzenia zajęć także wewnątrz, jacht jest bardzo stateczny i bezpieczny). Doskonale sprawdza się zarówno pod żaglami jak i na silniku. Tes 32 to jeden z najbardziej statecznych i bezpiecznych polskich jachtów żaglowych. Z uwagi na doskonałe warunki bytowe oraz łatwość obsługi, śmiało można mówić o rodzinnym charakterze tej jednostki. Bezpieczeństwo w czasie rejsu jest na TES 32 priorytetem.


Cena szkolenia obejmuje już wynajęcie jachtu i opiekę wykwalfikowanego skipera oraz ubezpieczenie.


Zapraszamy na Mazury!


Na skróty

Zarządzanie w Non-profit

W Polsce wydano jak dotąd bardzo mało tytułów dotyczących nowoczesnego zarządzania i przywództwa w organizacjach Trzeciego Sektora. Nasze wydawnictwo stara się skutecznie wypełniać tę lukę. Organizujemy też szkolenia dla instytucji NGO.


.

Problem głodu na świecie

W naszym kraju wydano dotąd zaledwie kilka książek dotyczących problemu światowego głodu. Napisali ją zagraniczni autorzy. Zapraszamy więc do zakupu poruszającej książki "Zapomniany świat" Tomasza Trzcińskiego, bezkompromisowo opisującej to wstrząsające zjawisko. Sprzedaż tej książki ma też cel charytatywny. 3 zł od każdego sprzedanego egzemplarza przekażemy na działania służące bezpośredniej pomocy osobom cierpiącym na problem głodu.

Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne

Celem szkoleń przywództwa transformacyjnego i charyzmatycznego jest nauczenie menadżerów nowego sposobu działania i komunikacji w ich organizacji. Przywództwo transformacyjne i charyzmatyczne to efektywne metody inspirowania otoczenia i motywowania pracowników do osiągania świetnych wyników. To styl liderski, który buduje więzi w organizacji i generuje jej dobre wyniki.

Szkolenia i coaching dla instytucji NGO

Zapraszamy Państwa do udziału w naszych szkoleniach dotyczących przede wszystkim efektywnego zarządzania w organizacjach typu non-profit. Nauczymy Was planowania i zarządzania strategicznego, napiszemy misję i wizję instytucji. Nauczymy też efektywnej komunikacji i zachowań przywódczych. Organizujemy też unikalne w skali kraju sesje coachingowe na temat zarządzania i przywództwa w sekorze non-profit. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu.


Poruszamy ważne tematy...

Wydawnictwo Leaderheart Publishing powstało, aby prowadzić szeroką edukację na temat problemów humanitarnych współczesnego świata, zagadnień dotyczących sektora Non-profit i idei filantropii. Wydajemy książki, których celem jest  poszerzanie wiedzy na wspomniane tematy. Z odwagą mówią one o problemach humanitarnych i społecznych krajów biednych. Oferujemy też wydawnictwa mówiące o współczesnych metodach zarządzania organizacjami typu non-profit. Chcemy docierać do ich właścicieli i dyrektorów i poszerzać wiedzę na temat tego, jak skutecznie przewodzić organizacjami trzeciego sektora. Organizujemy również szkolenia i sesje coachingowe. Ponadto promujemy ideę filantropii organizując szkolenia i coaching indywiduany dla menadżerów, którzy odnieśli sukces zawodowy, ale nadal szukają swego miejsca w życiu. Organizujemy też szkolenia i sesje coachingowe w obszarze przywództwa, komunikacji i asertywności.